Jeśli oczekują Państwo indywidualnego projektu strony, prosimy wypełnić formularz online, podająć wszystkie istotne informacje.

Prosimy dokładnie przemyśleć jak ma wyglądać Państwa strona. Szablon to najważniejszy etap i podstawowa struktura budowy strony www.

 Nasza rada! Można rozrysować układ na kartce.

Można również dać nam wolną rękę. Postaramy się aby projekt spełniał Państwa oczekiwania pod względem wizualnym a także marketingowym. Nasze strony są przemyślanie, staramy się aby każdy klient czuł się na nich swobodnie oraz wyglądały czytelnie, przykładamy uwagę również do tego aby użytkownik na każdym etapie przeglądania oferty mógł się z Państwem skontaktować lub wysłać zapytać o ofertę.

Przy wdrazaniu najnowszych technologi wizualnych, uważamy na to aby strona była dobrze widoczna w przeglądarkach internetowych. Pamiętając o tym, że nie tylko efektowność wizualna jest najwżniejsza tak jak poprawność jej wykonania pod względem technicznym.

Jeśli przebudowujemy starą stronę www, która już istnieje w internecie, zawsze staramy się aby zaindeksowane do niej linki były nadal aktywne tj. przekierowane na odpowiednie podstrony. Każde nasze działanie ukierunkowane jest na to aby pozycja Państwa strony była stabilna.

Przeslij nam adres strony, która Ci się podoba.

 

ETAPY REALZIACJI STRONY WWW

1 ETAP: Podpisz z nami formularz zamówienia/umowę na projekt strony www.

2 ETAP: Rozrysuj układ strony lub prześlij nam adres strony, która Ci się podoba.

3 ETAP: Określ kolorystykę strony www.

4 ETAP: Prześlij nam treści i materiały do strony.

5 ETAP: Czekaj na wstępny projekt około 7-14 dni roboczych. Istnieje możliwość realizacji zamówienia ekspresowego (strona w 3-4 dni) za dopłatą. Podstawą jest jednak przesłanie wszystkich materiałów zaraz po podpisaniu zamówienia.

6 ETAP: Rozliczenie. Po akceptacji projektu strona zostanie opublikowana.

 

 

U NAS MASZ KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ MARKETINGOWĄ!

Podnoszenie pozycji strony www w przeglądarkach, budowanie Twojego profilu w social media, marketing szeptany na forach, artykuły sponsorowane w internecie i prasie. Zapoznaj się również z proponowanymi PAKIETAMI REKLAMOWYMI

 

 

Masz pytania?  Zainteresowała Cię nasza oferta?  >>> FORMULARZ KONTAKTOWY <<<