Strony www - Bydgoszcz

Jeśli oczekują Państwo indywidualnego projektu strony internetowej, zachęcamy do wypełnienia formularza online, który ulatwi nam komunikację zwiazana z oczekiwaniami i wyceną. Prosimy podać jak najwięcej istotnych informacji.

zobacz:
Formularz wyceny

Prosimy dokładnie przemyśleć jak ma wyglądać Państwa strona. Szablon to najważniejszy etap i podstawowa struktura budowy strony www.

 Nasza rada! Można przesłać nam adres strony www, która Ci się podoba.

Można również dać nam wolną rękę. Postaramy się aby projekt spełniał Państwa oczekiwania pod względem wizualnym a także marketingowym. Nasze strony są przemyślanie, staramy się aby każdy klient czuł się na nich swobodnie oraz wyglądały czytelnie, przykładamy uwagę również do tego aby użytkownik na każdym etapie przeglądania oferty mógł się z Państwem skontaktować lub wysłać zapytanie o ofertę.

Przy wdrażaniu najnowszych technologi wizualnych, uważamy na to aby strona była dobrze widoczna w przeglądarkach internetowych. Pamiętając o tym, że nie tylko efektowność wizualna jest najwżniejsza, ale róznież poprawność jej wykonania pod względem technicznym.

Jeśli mamy przebudować starą stronę www, która już istnieje w internecie, zawsze staramy się aby zaindeksowane do niej linki były nadal aktywne tj. przekierowane na odpowiednie podstrony. Każde nasze działanie ukierunkowane jest na to aby pozycja Państwa strony była stabilna.


ETAPY REALZIACJI STRONY WWW

1 ETAP: Podpisz z nami formularz zamówienia/umowę na projekt strony www.

2 ETAP: Przedstaw nam układ strony lub prześlij nam adres strony, która Ci się podoba.

3 ETAP: Określ kolorystykę strony www.

4 ETAP: Prześlij nam treści i materiały do strony. (treść, zdjęcia, logo itp.)

5 ETAP: Czekaj na wstępny projekt około 7-14 dni roboczych. Istnieje możliwość realizacji zamówienia ekspresowego (strona w 3-4 dni) za dopłatą. Podstawą jest jednak przesłanie wszystkich materiałów zaraz po podpisaniu zamówienia.

6 ETAP: Po akceptacji projektu strona zostanie opublikowana.


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA MARKETINGOWA.

Co gdy strona znajdzie się już w sieci?

Zajmujemy się również Marketingiem Internetowym, podnoszeniem pozycji strony www w przeglądarkach, budowaniem profesjonalnych profili w social media, publikacją artykułów sponsorowanych w Internecie i prasie oraz reklamą. Zobacz więcej.


 

tenispoint.jpg


optal.jpg


GK TSL dressler-designe1.png


eskulap.jpg


ogbud1-developer.jpg


Chemwik1.jpglaser-med-1.jpg 

 


facebook.png  Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej. All rights reserved! Copyright © Marketing Internetowy Bikam