... szeptem wyrazisz więcej

Chcesz zyskać nowych klientów?

Wybierz zintegrowaną komunikację z użytkownikami internetowymi.

Komunikujemy się z internautami poprzez umieszczanie artykułów/komentarzy/postów/wpisów w najbardziej popularnych forach, portalach, blogach, tematycznie powiązanych z  usługa / produktem o którym chcemy poinformować odbiorców.

Budujemy nowe wpisy, dotyczące produktu/usługi/firmy, dodajemy posty do już istniejących, tematycznie powiązanych postów oraz komentarze do artykułów dostępnych w Internecie (portale, blogi itp.). Publikujemy wpisy na forach, które są przez nas administrowane jak i forach zewnętrznych. Wpisy mogą być podlinkowane lub nie. Mogą mieć charakter nowych tematów, pytań, odpowiedzi, postów podtrzymujących dyskusję. Wpisy dokonywane są w taki sposób aby zachować logiczna ciągłość istniejących wypowiedzi i przez swoją treść zachęcić innych użytkowników do dyskusji. Równocześnie w czasie prowadzonej kampanii monitorujemy dokonane wpisy w zakresie dodawanych odpowiedzi i w razie potrzeby ponownie włączamy się do dyskusji aby poinformować o szczegółach oferty.

  •     Wyższa pozycja w wyszukiwarkach,
  •     Nasze działania silnie ukierunkowane na zdobycie zaufania konsumenta,
  •     Budowanie siły marki oraz lepszej świadomości marki w sieci,
  •     Budowanie pozytywnego wizerunku firmy/ usługi/ produktu,
  •     Analiza strony/produktu/usługi z punktu widzenia klienta oraz określenie aktywności konkurencji.    
Posiadamy duże doświadczenie. Współpracujemy stale z klientami od kilku lat. Referencje na życzenie.
Masz gwarancję , że twój produkt promowany będzie efektywnie, bezpiecznie i etycznie.
 
 Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej
All rights reserved! Copyright © Marketing Internetowy Bikam