Witaj,
pomóż nam poznać swoje cele a my zajmiemy się dostosowaniem kampanii dla Twoich potrzeb.
Facebook rozdziela cele na trzy kategorie, a każda z nich ma za zadanie osiągnąć co innego:
  • Świadomość. Zadaniem tej kategorii jest wzbudzenie zainteresowania tym, co masz do zaoferowania jako firma w internecie.
  • Działania. Warto postawić na ten typ reklamy wtedy, gdy chcemy dotrzeć do osób, które są zainteresowane tym, co oferujesz. Wobec tego osoby, do których będziesz kierować tę reklamę, prawdopodobnie będą częściej się angażować lub ewentualnie będą chciały dowiedzieć się więcej na temat Twojej oferty.
  • Konwersja. Wybieramy tę opcję wtedy, gdy chcemy, żeby więcej użytkowników np. rejestrowało się w naszym sklepie internetowym lub korzystało z naszych płatnych rozwiązań (aplikacje internetowe) np. dla e-commerce itd.
Jaki cel podstawowy ma mieć reklama?
Czas trwania kampanii:
Prosimy o podanie przybliżonego budżetu (netto), który chcą Państwo wydać na kampanię:
Czy chcą Państwo aby reklama wyświetlała się również na Instagramie?

Pamiętaj na Instagramie jest tylko 15% osób, które maja powyżej 35lat.

Pomóż nam określić grupę docelową:

Płeć odbiorców:
Wiek odbiorców:
Terytorium wyświetlania reklam:
Tematyka reklamy:
Czy interesuje Państwa pełna obsługa profilu Facebook? Dodawanie wpisów, fanów, komentarzy,rekomendacji, polubień.
Adres e-mail:
Stworzenie i konfiguracja kampanii reklamowejod 300 zł
Prowadzenie i monitorowanie skuteczności kampanii reklamowej   */mies.

*Ostateczna cena zostanie ustalona w zależności od wielkości budżetu. Wszystkie ceny podane w cenniku są cenami netto i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Przesyłając zgłoszenie akceptuję Politykę Prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu kontaktu ze mną. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Bikam. Dane z formularza zostaną wykorzystane jednorazowo do kontaktu i odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

 


facebook.png  Polityka prywatności - Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania strony wiecej. All rights reserved! Copyright © Marketing Internetowy Bikam